Odertor Manufaktura

Odertor to miejsce tajemnicze, kiedyś niebezpieczne ale i intrygujące nocą, szare, nieciekawe ale bardzo żywotne i mimo szarości jakże barwne w dzień. 
Dziś wizerunek tego miejsca zmienia się w błyskawicznym tempie. To tu powstają nowe kreatywne miejsca, to tu zaczyna coraz mocniej bić serce miasta, to tu noce nie są już niebezpieczne ale nadal, a może szczególnie, intrygujące.

Tu, na wrocławskim Nadodrzu - a tak właśnie nazywa się dziś to miejsce, wychowało sie dwóch pasjonatów wszystkiego co naturalne, zdrowe a jednoczesnie trochę inne, czasem szalone.
Ich drogi rozeszły wiele lat temu, wiodły przez wiele miejsc całego świata dając poznać nowe smaki, magię zapachów orientalnych bazarów i mistycznych miejsc, by zejść się po latach na starym, dobrym Nadodrzu.
Osiągneliśmy sporo i chcemy się tym dzielić z naszymi Klientami.

To tu, w jednej z nowych klimatycznych knajpek, pod długim wieczorze przy dobrym czerwonym winie, powstała koncepcja firmy Odertor.

Wszystko co produkujemy powstaje w naszej manufakturze specjalnie dla Ciebie.
Nasze produkty są indywidualne tak jak Ty.
Chcemy, byś używając naszych produktów czuł(a) się bezpiecznie i zdrowo.
Nie korzystamy z żadnych nienaturalnych dodatków.
Gwarantujemy, że nie używamy żadnych szkodliwych składników.
Wszystkie nasze produkty są najwyższej jakości. Nie produkujemy i nie sprzedajemy niczego, czego my lub nasze rodziny nie używają.

Twoje zadowolenie jest dla nas bardzo ważne.
Osobiście dbamy o to, by Twoje zamówienie zostało zrealizowane tak szybko, jak tego oczekujesz, a nasze produkty były zawsze najwyższej jakości. Zakupy u nas mają być dla Ciebie przyjemnością.